אודות החברה

Video Motion מהווה בית חם להפקות וידאו, אנימציה ועיצוב בכל תחומי המדיה.
נוסדה על ידי איל בורגמן, עורך ואנימטור, ונבנתה על בסיס של אנשים מדהימים כל אחד בתחומו על מנת לייצר פלטפורמה ליצירה מקצועית וחדשנית.
Video Motion הפיקה סוגים רבים של שירותי מדיה לעסקים: סרטי תדמית, סרטי הדרכה, סרטי מוצר, סרטים לתערוכות ועוד.
הצוות יעמוד לרשותך משלב גיבוש הרעיון ועד שלב הביצוע הסופי.
משירותינו נהנו חברות ועסקים רבים, בינהם – My Album, חברת טבע, HP, רימקס, ארוסי מבנים, בנק לאומי ועוד…

צוות Video Motion ישמח לעמוד לרשותכם ולהיות שותפים ליצירה!

הסיבה שאנחנו כאן

צילום סרט תדמית הרעיון להקים את Video motion התחיל מהצורך שפגשנו בשטח מבעלי עסקים קטנים ובינוניים שהבינו שללא שימוש במוצרי וידאו, העסק שלהם לא יוכל לעמוד מול המתחרים שכבר משתמשים בסרטי וידאו שיווקיים. עם זאת, בעלי עסקים אלו נתקלו בכמה מחסומים בעת שרצו להתחיל להשתמש במוצרי וידאו. אחת הבעיות המרכזיות הייתה העלות של סרט תדמית. לא הבנו למה זאת בעיה, הרי ישנם חברות רבות המספקות שירותי וידאו לעסקים במחירים שונים כך שיכולת לשלם מעט מאוד או הרבה מאוד כסף עבור סרטי תדמית. לאחר בירור קצר התברר שהמצב הוא קיצוני. או שמשלמים הרבה עבור סרט איכותי או שמשלמים מעט מאוד עבור סרט גרוע. עשינו קצת מחקר ובדיקות והגענו למסקנה שאנחנו יכולים לספק סרטים מעולים במחירים שיהיו הוצאה אפשרית גם לעסקים קטנים ובינוניים. ומאז אנחנו מספקים סרטי תדמית ברמה הגבוהה ביותר לכל סוגי העסקים בתקציבים המותאמים אישית לכל עסק.

איל בורגמן – מייסד ומנכ"ל

My Amazing Gravatar

כשאני מנסה לחשוב איך זה התחיל, אני תמיד חוזר לבית ספר היסודי. נראה לי שזה היה באיזור כיתה ד', קיבלנו משימה להציג את סיפור פורים בדרך כלשהי. התחלקנו לקבוצות, ולי היה ברור שהקבוצה שלי הולכת לעשות סרט המציג את הסיפור!

כמובן שכל מה שהיה לנו אז היה רק מצלמת וידאו ביתית ומכשיר וידאו ביתי וככה יצאנו למשימה. עוד לא היו מחשבים ביתיים שניתן לערוך בהם סרטים. ולכן ישבתי על מיטת הורי, כשהמצלמה מחוברת למכשיר הוידאו, והתחלתי לערוך ע"י לחיצה על הקלטה ועצירה עד שהגעתי לתוצאה הרצויה.

התחביב הזה ליווה אותי כל חיי מאז. בכל הזדמנות שיכולתי למצוא הייתי מצלם ועורך סרטים, לחברים, משפחה וכל מי שרצה.

אבל, משום מה, כשחזרתי מהטיול שאחרי הצבא, הלכתי ללמוד ראיית חשבון. מה זה קשור אתם שואלים? גם אני שואל את עצמי! מה שכן, אחרי שנתיים של לימודים (בציונים טובים יש לציין…) הגעתי למסקנה שזה לא התחום שבו אני רוצה לעסוק באמת בחיי ושהגיע הזמן להפוך את האהבה האמיתית שלי מתחביב למקצוע.

אז עזבתי את הלימודים, והלכתי ללמוד עוד ולהתמקצע בעריכת סרטים, אנימציה, הפקה, בימוי ועוד. לאחר כמה שנים של התמקצעות, למידה וצבירת ניסיון, הקמתי את Video Motion, ומאז אנו עוסקים בייצור תוכן דיגיטלי איכותי וחדשני לכל סוגי העסקים והחברות.

למזלי הרב, רצה הגורל והפגיש אותי במהלך השנים עם אנשים מדהימים בתחום. למזלי הגדול עוד יותר, הם הסכימו להצטרף לצוות וליצירה המשותפת שלנו!

אני והצוות עושים את עבודתנו כי זה בוער בנו ליצור תוכן מעולה ואיכותי, זה חלק מאיתנו וזה הרבה יותר מעבודה בשבילנו. זה דרך חיים.

עבודות נבחרות:

 

טופס יצירת קשר

 

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

תוכן ההודעה

אנחנו גם בפייסבוק