סרט תדמית

סרט תדמית הפך קיום לשם גנרי לסרטים שיווקיים לעסקים. הוא מתייחס לסרטי מוצר, סרטי הדרכה, סרטי מימון המונים ועוד. למעשה סרט תדמית כיום הוא ביטוי שמתייחס לסרטים המשמשים עסקים לשיווק וקידום.

הפקת סרט תדמיתלמעשה סרט תדמית הוא סרט שמטרתו העיקרית היא להציג את העסק, את מוצריו ולחזק את המיתוג שלו. הוא חלק משרשרת השיווק אך אינו אמור לייצר תנועה לעסק. Video Motion מתמחים ביצירת סרטי תדמית אשר מהווים חלק אינטגרלי ממערך השיווק של העסק ואשר מחזקים את ערך המותג. סרט תדמית הוא כלי מושלם לעסקים קטנים ובינוניים למתג את עצמם בדיוק כפי שעושות החברות הגדולות בעלות התקציבים הגדולים. עם התפתחות הטכנולוגיה, יש בידינו כיום את הכלים והיכולת להפיק סרט תדמית ברמה גבוהה בעלויות נמוכות, כך שיוכל להתאים לכל תקציב. עובדה המאפשרת גם לעסקים קטנים ובינוניים לנצל את מגוון היתרונות החבויות בשיווק בוידאו. המומחיות שלנו היא לדעת להפיק סרט תדמית איכותי, יעיל ומותאם ללקוח ע"פ היכולות התקציביות של כל בית עסק!

איך זה עובד?

הכרת העסק

נתחיל בלהבין את העסק, את מוצריו, את ייחודו, את השוק בו הוא פועל ואת מטרותיו.

חקירת שוק

הצוות יבצע ניתוח של שוק היעד, סוג הלקוחות ופעילות המתחרים על מנת להבין מהן צרכי הלקוחות וכיצד בית העסק עונה על הצרכים הללו.

הגדת מטרות ופלטפורמת שיווק

לסרט תדמית יכולות להיות מטרות שונות בהתאם למטרות העסק. הוא יכול לשמש לחיזוק המיתוג, להצגת העסק, ליצור קריאה לפעולה ועוד. בשלב זה נגדיר בדיוק מהן מטרות הסרט תדמית ומה התוצאה שהוא אמור להשיג. בנוסף נגדיר כיצד הסרט משתלב במערך השיווק ובאיזה פלטפורמות הוא יוצג.

בניית קונספט

לאחר שביצענו את השלבים המקדימים, נתחיל בגיבוש הקונספט של הסרט. מכתיבת התסריט, בניית סטורי בורד ויצירת אלמנטים גרפיים מתאימים.

הפקת הסרט תדמית

זהו השלב בוא אנחנו יוצרים את הסרט. לאחר שקיבלנו אישור על הקונספט, אנו מתחילים לעבוד על הסרט – צילומים, עריכה, גרפיקה, אנימציה, סאונד, קריינות, הדמיות תלת מימד וכו'.

אישור הלקוח

במהלך כל השלבים של הפקת הסרט, הצוות בקשר תמידי עם הלקוח על מנת שיאשר את החלקים השונים של הסרט. את הגרפיקה, את הסאונד, את העריכה וכדומה. כך שבסוף התהליך הלקוח יקבל את הסרט תדמית הטוב ביותר עבורו ולא יהיה מופתע מהמוצר הסופי.

הטמעת הסרט תדמית בפלטפורמות הנבחרות

לאחר סיום תהליך הפקת הסרט, נטמיע את הסרט בפלטפורמות הרלוונטיות כגון: יוטיוב, אתר הבית, ניוזלטר, אתרים שונים, על מסכים בבית העסק ועוד.

הפקת סרט תדמית מעולה הוא תהליך מורכב וככזה יש צורך במומחים אשר ינהלו אותו.

צוות Video Motion ילווה אתכם לאורך התהליך עד ליצירת סרט תדמית שיהווה קפיצת מדרגה לעסק שלכם כך שלא תבינו איך לא עשיתם את זה קודם!

עבודות נוספות:

 

טופס יצירת קשר

 

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

תוכן ההודעה

אנחנו גם בפייסבוק